Quantcast

The unit price is often determined for you. The large size yogurt costs $2.15 a pound versus $3.18 a pound for the smaller size.

The unit price is often determined for you. The large size yogurt costs $2.15 a pound versus $3.18 a pound for the smaller size.

Stories this photo appears in:

Tease photo

Nutrition on a budget

Some helpful tips

Some helpful tips to keep your spending down and your nutrition up.